Projekt

art-1Każdy projekt informatyczny jest dużym wyzwaniem zarówno po stronie zamawiającego, jak i po stronie dostarczającego zamówienie. Chociaż o projektach informatycznych napisano wiele książek, a o inżynierii oprogramowania uczy się każdy student informatyki, to nie ma uniwersalnej recepty na bezproblemowe wdrożenie projektu.

art-2Zamawiającego nie interesuje, jaka metodologia zostanie zastosowana – on chciałby otrzymać to, co zamówił, i ma to być bezbłędne. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zawsze stawiamy na bliską współpracę z klientem. Kiedy klient uzna, że potrzebuje systemu, ale nie ma zasobów do stworzenia specyfikacji, nasi analitycy i architekci pomagają w jej opracowaniu. Z naszego doświadczenia wynika, że należy używać metodyki zwinnej i prowadzić pracę w krótkich etapach, aby przez cały czas klient znał status projektu, a efekt końcowy zaspokajał wszystkie jego potrzeby.

My się nie sprzeczamy, czy .NET jest lepszy od Javy, my z chęcią napiszemy kod w Visual Studio (C#), a także w Eclipse lub Android Studio (Java). Nie będziemy też narzekać, pisząc projekt w PHP.

Dodatkowo doradzimy infrastrukturę sprzętową i sieciową, która będzie konieczna do używania poszczególnych technologii.

Wdrożenie

Wdrażanie nowych systemów, a nawet poprawek do już istniejących jest zmorą nie tylko dla pracowników IT, ale też dla całej firmy. Nasz proces tworzenia aplikacji został zbudowany tak, aby zminimalizować problemy w trakcie wdrożenia.

Proces ciągłych testów pozwala nam sprawdzić, czy to, co piszemy, nie ma błędów. Nasze własne środowisko testowe pozwala nam sprawdzić system przed godziną zero.

Utrzymanie

Pomagamy w utrzymaniu systemów, a nawet całych infrastruktur sieciowych. Dodatkowo oferujemy outsourcing związany z utrzymaniem systemów.