O firmie

Firma DR-Online została założona w lipcu 2016 roku przez doświadczonych ekspertów mających ponad 15-letnie doświadczenie zakresie oprogramowania dla sektora finansowego.

img-articleGłównym celem firmy jest tworzenie nowatorskiego oprogramowania w oparciu o doświadczenie zdobyte podczas tworzenia różnego typu oprogramowanie dla bankowości.
DR-Online posiada wiedzę w nowoczesnych, jak i tradycyjnych technologiach, takich jak rozwiązania serwerowe Web, rozwiązania mobilne i aplikacje niskopoziomowe.
Nasze rozwiązania dostosowywujemy do potrzeb Klienta, wykorzystując wiedzę w zakresie bezpieczeństwa danych i oprogramowania.

Jakość i bezpieczeństwo

img-article1

W DR-Online używamy tego, czego nam zawsze brakowało w życiu programistów:

  • Nasze projekty zawsze tworzone są wraz z test-case’ami, czyli testami niezawodności kodu, który dostarczyliśmy. Jeśli zamówieniem jest moduł, to zawsze wraz z nim dostarczamy zestaw use-case’ów, dzięki którym programista wie, jak należy używać modułów.
  • Nasz kod jest wersjonowany i poddawany ciągłym testom.
  • Tworzymy oprogramowanie, mając zawsze na uwadze: PCI DSS, uwzględniając zalecenia OWASP.
  • Nasze oprogramowanie zawsze jest poddawne testom penetracyjnym.

Misja

Misją DR-Online jest dostarczenie naszym klientom rozwiązań informatycznych skrojonych na ich miarę. Naszym celem jest zaprojektowanie, stworzenie oraz wdrożenie takich rozwiązań, które realnie odpowiadają potrzebom. Stawiamy klienta oraz jego wymagania w centrum, a nasza pasja, doświadczenie oraz innowacyjne podejście pomagają nam w uzyskaniu pełnej satysfakcji naszych kontrahentów. Zapraszamy do pobrania naszej darmowej aplikacji – DR-NetTools z narzędziami sieciowymi na urządzenia z systemem Android.

Zarząd

Jerzy Ratajczak PREZES

Od momentu, kiedy pierwsze wielozadaniowe Windows pojawiło się na rynku, rozpoczął swą karierą zawodową. Od roku 2000 rozpoczął karierę w Wincor-Nixdorf, gdzie pracował przez następne 16 lat. Ostatnie 5 lat spędził w Rosji jako Professional Services Manager. Po powrocie do Polski dołączył do DR-Online.

Przemysław Dobrowolski WICEPREZES

Związany zawodowo z programowaniem od czasów OS/2 Warp. Wraz z opublikowaniem .NET Framework 2.0 rozpoczął karierę na stanowisku Professional Services Manager w firmie Diebold, gdzie pracował do czasu pojawienia się .NET w wersji 4.61. W DR-Online od czasu udostępnienia pierwszej wersji .NET Core.